środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Młode Sokoły bez porażki na turnieju w Morągu

2017-01-23 16:00:16 (ost. akt: 2017-01-23 18:13:44)
Podopieczni Andrzeja Burcharta z Morągu wygrali pięć meczów

Podopieczni Andrzeja Burcharta z Morągu wygrali pięć meczów

Autor zdjęcia: Archiwum

Piłkarski narybek ostródzkiego Sokoła z rocznika 2010 bardzo dobrze sobie radzi na turniejach halowych. Zespół prowadzony przez Andrzeja Burcharta wystąpił w Morągu. Młode Sokoły w turnieju rozegranym w hali morąskiego Gimnazjum nr 1 byli niepokonani.

Osiem drużyn stanęło do rywalizacji na parkiecie morąskiej „Jedynki”. Mali piłkarze zagrali systemem każdy z każdym. Ważne były gole i zwycięstwa, ale organizatorzy przyjęli formułę, że uczestnicy zawodów nie będą klasyfikowani. Nie liczyły się miejsca, najważniejsza była dobra zabawa i nauka rywalizacji sportowe. Mimo tego wszyscy uczestnicy w turniejowe zmagania włożyli maksimum zaangażowania i od pierwszego do końcowego gwizdka w każdym spotkaniu dawali z siebie wszystko.

Piłkarze Sokoła bardzo dobrze spisali się na turnieju w Morągu. W bezpośrednich pojedynkach nie było mocnych na podopiecznych Andrzeja Burcharta. Mali piłkarze z Ostródy wygrali pięć meczów, a dwa zremisowali.

Wyniki Sokoła: Fun Football Olsztyn 6:0, Huragan II Morąg 0:0, Polonia I Pasłęk 1:0, Soccer Academy Mrągowo 1:1, Huragan II Morąg 2:1, AO Małdyty 5:0, Polonia II Pasłęk 4:0.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages