środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Biegaczy zapraszamy w niedzielę do Lubajn na 3. "Rodzinne bieganie"

2017-01-14 14:30:12 (ost. akt: 2017-01-14 10:12:43)
W niedzielę zapraszamy na "Rodzinne bieganie" z Lubajn do Zwierzewa

W niedzielę zapraszamy na "Rodzinne bieganie" z Lubajn do Zwierzewa

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Trzecia edycja Gminnego Biegu Zimowego „Rodzinne bieganie” zainauguruje w niedzielę (15 stycznia) cykl tegorocznych imprez rekreacyjno-sportowych w gminie Ostróda. Uczestnicy pobiegną na dystansach 5 i 10 km, start o godz. 13 spod kościoła w Lubajnach, a meta pod szkołą w Zwierzewie.

- Wszystkich miłośników biegania, kijkarzy i generalnie amatorów czynnego spędzania wolnego czasu zapraszamy w niedzielę na rodzinne bieganie - zachęca Anna Lewandowska, organizatorka 3. Gminnego Biegu Zimowego.

Bieg odbędzie się na dwóch dystansach 5 i 10 km. Trasa będzie wiodła z Lubajn przez Nowe Siedlisko do Zwierzewa. Meta zlokalizowana będzie przy zwierzewskiej szkole podstawowej. W podstawówce w sali sportowej na uczestników niedzielnego biegania będą czekały ciepłe napoje i posiłki.

Przed rokiem na starcie Gminnego Biegu Zimowego stanęło ponad 200 biegaczy. W najbliższą niedzielę organizatorzy przygotowani są na rekordową frekwencję. Ma to być kolejny krok w tym kierunku, żeby podczas 10. edycji biegów z Lubajn do Zwierzewa na starcie stanęło przynajmniej tysiąc amatorów biegania.

- Liczymy, że pobijemy rekord frekwencji, nie ma wpisowego za strat, a dla wszystkich, którzy ukończą biegi mamy przygotowane medale – dodaje Lewandowska. - Bieganie to nie wszystko co przygotowaliśmy na niedzielę. Po godzinie 14 na kąpielisku w jeziorze Szeląg Wielki odbędzie się kąpiel morsów.

Zobaczcie jak było przed rokiem na 2. edycji "Rodzinnego biegania".


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages