Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

W gminnej lidze halowej lider z Turznicy trzyma się mocno

2017-01-10 12:12:00 (ost. akt: 2017-01-10 12:19:30)
Pracowity weekend mieli uczestnicy amatorskich rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo gminy Ostróda

Pracowity weekend mieli uczestnicy amatorskich rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo gminy Ostróda

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Dwie kolejki na początku roku rozegrały drużyny walczące o mistrzostwo gminy Ostróda w Gminnej Halowej Lidze Piłki Nożnej 2016/2017. Na razie najbliżej korony mistrzowskiej są piłkarze z Turznicy. Z przytupem rok zaczął Łukasz Goździejewski, który strzelił 9 goli.

Piłkarz trzecioligowego Sokoła Ostróda na szóstkę zagrał z Pietrzwałdem. „Goździej” zdobył dla Paki Samborowo aż sześć goli, jego koledzy dorzucili jeszcze pięć i samborowianie wysoko wygrali. W 7. kolejce Paka już nie tak wysoko, ale zdecydowanie, pokonała Brzydowo, tym razem Goździejewski trzykrotnie posłał futbolówkę do siatki. Dzięki dziewięciu trafieniom snajper Paki zrównał liczbą strzeleckich zdobyczy z dotychczasowym liderem klasyfikacji strzelców Rafałem Farasiewiczem. Obaj mają na koncie po 18 goli.

Tymczasem o niespodziankę postarali się piłkarze ze Zwierzewa, którzy po zaciętym boju przegrali z Samborowem I i spadli na 3. miejsce. Nie zawodzą natomiast zawodnicy z Turznicy w 6. kolejce pokonali Smykówko, a w 7. podreperowali sobie dorobek strzelecki gromiąc Pietrzwałd.

Wyniki 6. kolejki: Samborowo I – Mygła Oldboys 9:3, Płomień Turznica – Smykówko 4:2, Paka Samborowo – Pietrzwałd 11:2, Terra Durąg – Bałcyny 3:2, Zwierzewo – Lichtajny 4:1, Smykowo – Brzydowo 8:1. Wyniki 7. kolejki: Płomień Turznica – Pietrzwałd 11:2, Terra Durąg – Lichtajny 4:2, Samborowo I – Zwierzewo 4:3, Smykówko – Mygła Oldboys 12:4, Paka Samborowo – Brzydowo 8:1, Smykówko – Bałcyny 5:3.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages