Sobota, 16 grudnia 2017. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Aktualne wyniki głosowania 21. Plebiscytu "Gazety Ostródzkiej"

2017-01-09 09:09:56 (ost. akt: 2017-01-12 10:41:08)
Wyniki głosowania poznamy na 24 lutego na Balu Mistrzów Sportu, który odbędzie się w hotelu Anders

Wyniki głosowania poznamy na 24 lutego na Balu Mistrzów Sportu, który odbędzie się w hotelu Anders

Autor zdjęcia: Studio Transvimed

Podczas wcześniejszych edycji plebiscytu Gazety Ostródzkiej na 10 Najpopularniejszych Sportowców Ostródy bywało, że czołówka głosowania sms-owego miała zagwarantowane miejsce w gronie laureatów. Jak będzie w tym roku zobaczymy 24 lutego na Balu Mistrzów Sportu. Na razie wyścig trwa.

Warto włożyć trochę trudu w głosowanie sms-owe na najpopularniejszego sportowca Ostródy, ponieważ są to dodatkowe głosy, które dodane zostaną do dorobku z kuponów. W ostatnich latach bywało tak, że zawodnicy, którzy znaleźli się w czołowej trójce głosowania sms-owego mieli niemal pewne miejsce w dziesiątce laureatów. Zatem warto się przyłożyć, wystukać numer 71051 i zagłosować na swojego kandydata. Za pośrednictwem sms-ów można też wybierać Najpopularniejszy Kub Sportowy Ostródy 2016, głosować też można na sportowe wydarzenie roku.

Sms-y na kandydatury w trzech kategoriach można wysyłać do 10 lutego, w tym dniu o godz. 23.59 bramki zostaną zamknięte.

Głosowanie na sportowca polega na wysłaniu kuponów na adres redakcji Gazety Ostródzkiej i sms’ów pod nr 71051 o wartości 1,23 zł brutto o treści GS.SP.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi (1 sms = 1 punkt). Głosowanie na Sportowe Wydarzenie Roku polega na wysłaniu na numer 71051 sms-a o treści GS.SW.X gdzie X to numer przypisany wydarzeniu sportowemu. Głosowanie na Najpopularniejszy Klub Sportowy Ostródy 2016 polega na wysłaniu na numer 71051 sms-a GS.NK.X gdzie X to numer przypisany klubowi sportowemu.

Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie sms-owe potrwa do 10 lutego 2017 r. do godz. 23.59.

Zaś na kupony wycięte i wypełnione czekamy do 13 lutego pod adresem: "Gazeta Ostródzka", ul. Sobieskiego 3A/3, 14-100 Ostróda z dopiskiem "PLEBISCYT". Dziesiątkę laureatów poznamy na Balu Mistrzów Sportu, który 24 lutego 2017 roku odbędzie się w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.


LISTA KANDYDATÓW
Jacek Barbachowski (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski juniorów (gs.sp.1)
Łukasz Buczkowski (Sokół Ostróda, piłka nożna) – piłkarz formacji defensywnej ostródzkiego III-ligowca (gs.sp.2)
Michał Danilczyk (Sokół Ostróda, piłka nożna) – rozgrywający, reżyser gry ostródzkiego Sokoła w III lidze jesienią 2016 (gs.sp.3)
Robin Devos (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – od dwóch sezonów reprezentuje ostródzki klub w rozgrywkach Superligi, w poprzednim sezonie przyczynił się do utrzymania ostródzian w lidze (gs.sp.4)
Bianka Grohs (Sokół Ostróda, kajakarstwo) – brązowa medalistka mistrzostw Polski seniorek w maratonie w konkurencji C-1 kanadyjek (gs.sp.5)
Karolina Gruczek (Sokół Ostróda, wioślarstwo) – brązowy medal w czwórce podwójnej ze sternikiem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Kruszwicy (gs.sp.6)
Szymon Hegier (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – potężny obrotowy, który dołączył do Orkana przed tym sezonem z Warmii Traveland Olsztyn, skuteczny w ataku, ale stanowi ścianę nie do przejścia w obronie, ma za sobą występy w Superlidze mężczyzn. (gs.sp.7)
Robert Hirsz (Sokół Ostróda) – napastnik III-ligowego Sokoła, ma na koncie występy w ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk, piłkarską jesień zakończył hat-trickiem (gs.sp.8)
Dominik Jusis (MMA Team Ostróda, mieszane sztuki walki) – zwycięzca ALMMA Puchar Polski MMA w Sochaczewie, złoty medalista Time of Masters Baltic Cup (konkurencja full contact w kat. do 70 kg); zwycięski debiut w walce zawodowej na gali Time of Masters Siemmce Fight Night (kat. 77 kg) (gs.sp.9)
Rafał Kamiński (Moto Klub Grabinek, motocross) – drugi wicemistrz okręgu w motocrossowej klasie MX Mastres, 8. miejsce w mistrzostwach Polski strefy północnej (gs.sp.10)
Krzesimir Kasza (Gladius Ostróda, taekwon-do, kick-boxing) - złoty medalista Pucharu Polski w taekwon-do, złoty medalista Mistrzostw Polski w kick-boxingu, drużynowy wicemistrz Polski taekwon-do (gs.sp.11)
Krystian Kawiak (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski juniorów (gs.sp.12)
Marcin Łukaszewski/Magdalena Duhanik (offroadSPORT Łukaszewski Rally Team, rajdy cross country) – wicemistrz Europy FIA CEZ w rajdach cross country, drugi wicemistrz Polski w kategorii T1, mistrz Węgier w klasie T1.2, drugi wicemistrz Czech w klasie T1 (gs.sp.13)
Anna Maślewska (Ostródzianka Ostróda, szachy) - mistrzyni województwa dzieci do lat 10, finalistka mistrzostw Polski, wygrała makroregion i uzyskała awans do finału MP w 2017 (gs.sp.14)
Kamil Maternik (Sokół Ostróda, piłka nożna) – środkowy obrońca ostródzkiego zespołu (gs.sp.15)
Paweł Orlikowski (Sokół Ostróda, kajakarstwo) – 7. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w konkurencji K-1 1000 m (gs.sp.16)
Michaił Paikow (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – w poprzednim o obecnym sezonie najskuteczniejszy zawodnik Morlin w rozgrywkach Superligi (gs.sp.17)
Kacper Petaś (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski juniorów, w poprzednim sezonie zadebiutował w rozgrywkach Superligi (gs.sp.18)
Marcin Prorok (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – doświadczony bramkarz, który występował w polskiej Superlidze i w ligach niemieckich, jest asystentem trenera Artura Lipki, prowadzi grupy młodzieżowe Orkana (gs.sp.19)
Artur Sadowski (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – bodajże najlepszy środkowy rozgrywający w II lidze, obdarzony atomowym rzutem z podłoża (gs.sp.20)
Hubert Siwkowski (Ostródzki Klub Kyokushin Karate, karate) – zwycięzca ogólnopolskich turniejów w Ząbkach i Józefowie, triumfator i najlepszy zawodnik turnieju w Pniewach (gs.sp.21)
Natalia Stachowicz (Ostródzki Klub Kyokushin Karate, karate) – brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorek młodszych, mistrzyni Polski juniorek młodszych, zdobywczyni Pucharu Europy w tej kategorii, kandydatka do startu w mistrzostwach świata (gs.sp.22)
Oliwia Szwankowska (Gladius Ostróda, taekwon-do, kick-boxing) – złoty medal Międzynarodowe MP w taekwon-do semi-contact; złoty medal Polish Open Cup taekwon-do; złoty medal UFR i semi-contact zunifikowane MP PFK (gs.sp.23)
Aleksandra Wierzbowska (Ostródzianka Ostróda, szachy) - wicemistrzyni województwa juniorek do lat 18, finalistka mistrzostw Polski, uzyskała awans do przyszłorocznych MP (gs.sp.24)
Adrian Wojciechowski (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – jeden z najskuteczniejszych zawodników Orkana, charakteryzuje go potężny rzut z drugiej linii (gs.sp.25)
Adrian Wróblewski (Sokół Ostróda, piłka nożna) – prawy obrońca ostródzkiego III-ligowca (gs.sp.26)
Dominik Wróblewski (Sokół Ostróda, kajakarstwo) – reprezentant Polski na mistrzostwach Europy U-23 w Płowdiw, 13. miejsce K-2 500 m i 14. w K-2 1000 (gs.sp.27)
Marcin Zagrajek (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – 17-letni zawodnik pochodzący z Ostródy, wielka nadzieja ostródzkiego klubu, zawodnik który już za kilka lat może występować na poziomie Superligi, jeden z najlepszych skrzydłowych w II lidze (gs.sp.28)
Jakub Zakrzewski (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – były zawodnik I-ligowych zespołów z Bydgoszczy i Brodnicy., znajduje się w czołówce strzelców II ligi, jest trenerem młodzieży Orkana (gs.sp.29)
Szymon Zorant (Sokół Ostróda, wioślarstwo) – 6. miejsce w konkurencji dwójek podwójnych juniorów młodszych podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Kruszwicy (gs.sp.30)
Jakub Żegunia (Ostródzki Klub Kyokushin Karate, karate) – reprezentant Polski na mistrzostwach Europy w Warnie, złoty medalista w kategorii młodzik w I Otwartym Turnieju IKO w Białymstoku, triumfator kilku innych krajowych turniejów (gs.sp.31)
Kamil Jarmołowicz (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – wicemistrz Polski Zrzeszenia LZS w rywalizacji singlistów (gs.sp.32)
Aleksandra Grodzka (Sokół Ostróda, kajakarstwo) - 4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w Poznaniu w konkurencji K-4 500 m (gs.sp.33)
Aleksandra Grohs (Sokół Ostróda, kajakarstwo) - 4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w Poznaniu w konkurencji K-4 500 m (gs.sp.34)



SPORTOWE WYDARZENIE 2016 ROKU
• Awans piłkarzy ręcznych Orkana Ostróda do II ligi, pierwszy raz w historii Ostródy (gs.sw.1)
• LVbet Footvolley World Tour (siatkonoga na plaży) w Starych Jabłonkach (gs.sw.2)
• 3. edycja piłkarskiego turnieju 13-latków Ostróda Cup 2016 (gs.sw.3)
• 5. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego (gs.sw.4)
• 1. edycja biegów ekstremalnych na dystansie 70 km Ultra Mazury 2016 w Starych Jabłonkach (gs.sw.5)




NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY OSTRÓDY 2016
• Akademia Piłkarska Ostróda - piłka nożna – (gs.nk.1)
• Gladius Ostróda - taekwon-do i kick-boxing – (gs.nk.2)
• Ostródzki Klub Kyokushin Karate - karate – (gs.nk.3)
• MMA Team Ostróda - mieszane sztuki walki – (gs.nk.4)
• Ostródzki Klub Sportowy Sokół Ostróda - piłka nożna – (gs.nk.5)
• Ostródzianka Ostróda - tenis stołowy, szachy- (gs.nk.6)
• Klub Sportowy Sokół – kajakarstwo,wioślarstwo – (gs.nk.7)
• SMS Ostróda - siatkówka, siatkówka plażowa – (gs.nk.8)
• MLKS Ostróda - lekkoatletyka – (gs.nk.9)
• OKPR Orkan Ostróda - piłka ręczna - (gs.nk.10)






>>> Regulamin plebiscytu
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages