Drużyny ostródzkiej SMS depczą po piętach Winnersowi

2017-01-05 11:20:44(ost. akt: 2017-01-05 14:07:52)
W nowym roku wszystko po staremu w amatorskiej I lidze siatkówki

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Po przerwie świąteczno-noworocznej na parkiety wrócili siatkarze występujący w I lidze amatorskiej organizowanej przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. W nowym roku wszystko jest po staremu, ponieważ zgodnie z planem swoje spotkanie wygrały zespoły prowadzące w rozgrywkach.
Pierwsza noworoczna kolejka najłatwiejsze punkty przyniosła drugiej drużynie SMS Ostróda. „Smesiarze” mieli zmierzyć się z Buder GA. Ale „budowlańcy” nie zebrali się na mecz i przegrali walkowerem.

Aż czterech setów do rozstrzygnięcia potrzebowali wiceliderzy z SMS I do pokonania lubawskiego Constractu. Zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli lubawianie w trzeciej partii okazali się lepsi od ostródzian i urwali im jednego seta. Większej niespodzianki jednak nie było, ponieważ SMS I wygrał za trzy punkty.

Spacerowo komplet punktów zainkasowali liderujący siatkarze Winnersa, którzy w trzech setach oddali tylko 40 małych punktów ekipie Paragraf 22.

Po 7 kolejkach 1. miejsce zajmuje Winners (20 pkt), przed SMS I (19) i SMS II (15). Następna seria spotkań I ligi amatorskiej w hali OCSiR przy ul. Kościuszki rozegrana zostanie we wtorek (10 stycznia).