Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Fighterzy MMA Team Ostróda nowy rok zaczęli od zapasów

2017-01-04 09:07:31 (ost. akt: 2017-01-04 09:20:10)
Solidna noworoczna praca została okupiona litrami potu

Solidna noworoczna praca została okupiona litrami potu

Autor zdjęcia: Archiwum MMA Team Ostróda

Ostródzcy specjaliści od mieszanych sztuk walki spotkali się na pierwszym noworocznym treningu. W salce treningowej podopieczni Tomasza Sobczyńskiego pracowicie przywitali nowy rok. Zwodnicy MMA Team Ostróda zaczęli od zajęć zapaśniczych.

Poprzedni rok był dobry w wykonaniu ostródzkich zawodników MMA. Spośród podopiecznych Tomasza Sobczyńskiego największe sukcesy odniósł Dominik Jusis, który zaliczył zwycięski debiut wśród zawodowców, a pod koniec roku został amatorskim mistrzem Polski. Ostródzcy fighterzy nie zamierzają spocząć na laurach i już rozpoczęli pracę nad tym żeby 2017 rok obfitował w jeszcze więcej sukcesów.

Zawodnicy MMA Team Ostróda spotkali się na pierwszych zajęciach w nowym roku. Był to zarazem pierwszy trening zapaśniczy, który poprowadzony został przez Tomasza Ewertowskiego.

W pierwszych noworocznych zajęciach wzięli udział: Mateusz Sypniewski, Mariusz Witkowski, Tomasz Ewertowski, Szymek Woźniczak, Mateusz Woźniczak, Kamil Zieliński, Tomasz Sobczyński, Dominik Jusis i Piotr Siwkowski.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages