środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Spotkali się przy wigilijnym stole

2016-12-29 12:08:41 (ost. akt: 2016-12-29 16:36:06)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Wychowankowie i pracownicy internatu przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie oraz zaproszeni goście tradycyjnie spotkali się 21 grudnia na uroczystej kolacji, aby przełamać się opłatkiem i złożyć życzenia.

 Był to niepowtarzalny  wieczór, pachnący choinką i wigilijnymi potrawami, pełen dobrych uczuć i radości. W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich jasełka  przygotowane przez wychowanków internatu i wychowawców grup oraz chór, śpiewający kolędy i pastorałki.

Po występie życzenia wszystkim zebranym złożył Starosta Powiatu Ostródzkiego pan Andrzej Wiczkowski, Pastor ks. Waldemar Eggert, przedstawiciel Aresztu Śledczego w Ostródzie, Dyrektor Placówki pan Tomasz Brzeski oraz Wicedyrektor ds. Wychowania i Opieki pani Maria Jędrzejczyk.

Wspólne łamanie się opłatkiem rozpoczął krótką modlitwą ks. Dziekan Roman Wiśniowiecki. Wieczór wigilijny upłynął w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Były płynące z głębi serca życzenia oraz wspólne śpiewanie kolęd. Kolację zakończyło przybycie wyczekiwanego przez dzieci Mikołaja, który dzięki życzliwości przyjaciół naszego Ośrodka, licznym sponsorom, mógł wręczyć wszystkim wspaniałe paczki.
Edyta PalczewskaZapraszamy do lektury

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages