Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wychowankowie z Jasełkami u seniorów

2016-12-21 10:08:15 (ost. akt: 2016-12-21 10:12:03)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie pod opieką wychowawczyni przygotowali inscenizację bożonarodzeniową. Odwiedzili ze swoim występem zaprzyjaźniony Klub Seniora Osiedle Drwęckie w Ostródzie.

20 grudnia w ramach integracji ze środowiskiem lokalnym i oczywiście z dobrą bożonarodzeniową nowiną i życzeniami wychowankowie Internatu pod opieką wychowawczyni Alicji Sposób odwiedzili Klub Seniora przy parafii Św. Jana Bosko w Ostródzie.

Swoim przedstawieniem uświetnili klubową wigilię. Jasełka niosły ze sobą ważne dla nas wszystkich przesłanie, że Boże Narodzenie powinno być w nas, a nie w naszych pieniądzach, zabieganej atmosferze czy pięknym wyglądzie. Bo człowiek jest wtedy bogaty, kiedy wie, co to miłości i dzieli się nią z innymi.

Zostawmy więc pychę, zazdrość, chciwość, nieczystość, gniew, lenistwo i obżarstwo, a otwórzmy nasze serca na dobro drugiego człowieka. Atmosfera podczas występu była pełna wzruszenia i podziwu dla młodych aktorów, którzy jak zawsze chętnie integrują się z seniorami.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: AKOLODZIEJSKA1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages