Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Młodszy ogniomistrz Ernest Gamrat zdobył Puchar Komendanta

2016-12-21 08:42:49 (ost. akt: 2016-12-21 08:46:40)
Strażacy z KP PSP Ostróda drugi raz walczyli o puchar komendanta

Strażacy z KP PSP Ostróda drugi raz walczyli o puchar komendanta

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Po raz drugi strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie rywalizowali przy stołach pingpongowych. Okazją do tego była 2. edycja zmagań o puchar komendanta powiatowego. Najlepszy w tym współzawodnictwie był Ernest Gamrat.

Zawodowo zajmują się gaszeniem pożarów, ratowaniem życia ludzkiego, pracują na lądzie, wodzie, a także na wysokościach. Do tego potrzebne jest dobre przygotowanie fizyczne i kondycja. Dlatego strażacy, bo o nich mowa, jak mało kto dbają o swoją tężyznę fizyczną.

Okazją do potwierdzenia dobrej kondycji sprawności był 2. Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta KP PSP Ostróda. W rywalizacji wzięli udział strażacy z jednostek w Ostródzie i Morągu. Eliminacje do rozgrywki finałowej odbywały się w macierzystych jednostkach. Do finału zakwalifikowało się siedmiu najlepszych.

Podczas zawodów finałowych z piłeczka na stole najlepiej poradził sobie młodszy ogniomistrz Ernest Gamrat, który wywalczył główne trofeum. Drugi był młodszy aspirant Mateusz Pawlaczyk, a trzecie miejsce zajął sekcyjny Paweł Kaszuba.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages