Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej chłopców

2016-12-16 10:33:53(ost. akt: 2016-12-16 13:44:25)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W Liceum Ogólnokształcącym nr I im. J.Bażyńskiego 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej chłopców.
W zawodach wystartowało około 70 uczniów ze wszystkich klas, 7 drużyn rozlosowano na dwie grupy A i B, gdzie grano każy z każdym, następnie półfinały na krzyż oraz mecz o 3 miejsce i finał. Pogoda nie przeszkadzała adeptom piłki nożnej zarówno padający deszcz i śnieg, wszyscy dzielnie rywalizowali w iście zimowych warunkach.

Dla wszystkich trzech drużyn ufundowane zostały puchary oraz dla zwycięzców medale. Przygotowano też słodki poczęstunek jak i napoje dla wszystkich uczestników. Wyróżniono też najlepszego zawodnika turnieju został nim Kacper Kawka kl IIA i bramkarza którym został Grzegorz Golder kl IA. Cały turniej najlepiej prezentowali się zawodnicy klasy IA i to oni przy odrobinie szczęścia wygrali cały turniej nie przegrywając żadnego meczu.

Skład klasy IA: kapitan – Grzegorz Golder, Wojciech Bakunowicz, Filip Burdyn, Kacper Długiński, Jakub Gęstwicki, Damian Kapuściński, Maciej Kopiczyński, Mikołaj Ostoja-Lniski, Krzysztof Lisowski.