Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Dzieci z Orkana Ostróda spotkały się na 1. Turnieju Mikołajkowym [ZDJĘCIA]

2016-12-11 10:45:05 (ost. akt: 2016-12-11 10:54:59)
W 1. Turnieju Mikołajkowym wystartowało 120 zawodników

W 1. Turnieju Mikołajkowym wystartowało 120 zawodników

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Tego jeszcze w Ostródzie nie było. 120 młodych zawodników Orkana Ostróda i okolicznych satelickich klubowych akademii oraz młodzi szczypiorniści Jezioraka Iława spotkali się na turnieju mikołajkowym. Zwycięzcami byli wszyscy, a przede wszystkim lokalna piłka ręczna.

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji do mikołajkowej rywalizacji stanęły dzieci z Akademii Orkana w Ostródzie, Samborowie, Dąbrównie, Miłomłynie i Łukcie, pojawiła się też zaprzyjaźniona drużyna z Iławy. Turniej rozegrany został pod patronatem prezesa Ostróda Yacht.

- Każdy jest zwycięzcą, takie hasło nam przyświecało, wszystkie dzieci dostały medale za zaangażowanie i chęć walki, każdy uczestnik otrzymał w prezencie gadżet od sponsora i koszulkę – informuje Bartek Gniadkowski z Orkana. - Widać było że delikatnie się stresują, ale dla większości był to pierwszy turniej w życiu. Jednak pokazali się z naprawdę fajnej strony. Turniej uważam za udany i dodatkowo nabraliśmy jeszcze większej motywacji do pracy z dziećmi.

Sponsorami turnieju byli: Ostróda Yacht, GS Ostróda, Żegluga Ostródzko-Elbląska, Naftomax, Dr Irena Eris i piekarnia Patryk.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages