Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Pingpongowe mikołajki w Morlinach Ostróda, dzieci spotkały przy stołach

2016-12-06 08:26:56 (ost. akt: 2016-12-06 16:45:49)
Najmłodsi zawodnicy ostródzkich Morlin spotkali się w hali OCSiR na Turnieju Mikołajkowym

Najmłodsi zawodnicy ostródzkich Morlin spotkali się w hali OCSiR na Turnieju Mikołajkowym

Autor zdjęcia: Krzysztof Jarmołowicz

Pierwszy raz w wieloletniej historii Ostródzianki najmłodsi adepci tenisa stołowego z Ostródy i satelickiej szkółki pingpongowej w Pietrzwałdzie rozegrali Turniej Mikołajkowy. Zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy, którzy zostali nagrodzeni medalami i słodyczami.

Pingpongowe środowisko z Ostródy i okolic kilka razy w tygodniu wypełnia halę Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. W jednym czasie na kilkunastu stołach trenuje kilka pokoleń tenisistów stołowych. Wyczynowcom szlifującym formę do rozgrywek ligowych i turniejów ogólnopolskich towarzyszą najmłodsi kilkuletni zawodnicy oraz grupa pingpongowych weteranów.

- Tworzymy nowy system szkolenia, w klubie pracuje czterech trenerów, jest liczna grupa najmłodszych kilkuletnich dzieci - mówi Tomasz Krzeszewski, trener i prezes Ostródzianki, której zawodnicy w rozgrywkach występują pod szyldem Morlin Ostróda. - Towarzyszą nam też amatorzy, nasi kibice, którzy przychodzą sobie pograć. Integrujemy środowisko, co widać na trybunach podczas naszych meczów ligowych, bo frekwencja znacznie się poprawiła.

W poniedziałek najmłodsi członkowie pingpongowej rodziny z Ostródy spotkali się na Turnieju Mikołajkowym. W towarzystwie trenujących obok reprezentantów Polski dzieci z Ostródy i Pietrzwałdu miały okazję do spotkania się i rywalizacji przy stołach. W tym turnieju zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy, których m.in. nagrodził reprezentant Polski Wang Zeng Yi.

- Wszystkie dzieci zostały nagrodzone złotymi medalami i dostały słodycze - dodał Tomasz Krzeszewski.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages