Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Stomil Olsztyn wygrał halowy Turniej Mikołajkowy dziewięciolatków [ZDJĘCIA]

2016-12-03 18:40:57 (ost. akt: 2016-12-03 23:33:52)
Dziesięć drużyn wystartowało w Turnieju Mikołajkowym w hali OCSiR

Dziesięć drużyn wystartowało w Turnieju Mikołajkowym w hali OCSiR

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Dziesięć zespołów wystartowało w Turnieju Mikołajkowym dla chłopców urodzonych w 2007 roku i młodszych, który rozegrany został w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Najlepiej na parkiecie zaprezentowali się młodzi piłkarze olsztyńskiego Stomilu.

Zorganizowany przez ostródzką Szkołę Podstawową nr 1 i Sokół Ostróda Turniej Mikołajkowy zainaugurował cykl zimowych zmagań piłkarskich dla najmłodszych pod dachem hali OCSiR. Na początek naprzeciw siebie stanęli piłkarze z rocznika 2007 i młodsi.

Na parkiecie OCSiR przy ul. Kościuszki rywalizowało dziesięć drużyn: Gol Brodnica, Constract Lubawa, Huragan Morąg, Concordia Elbląg, Frendo Dywity, Stomil Olsztyn i ekipy z Ostródy - Akademia Piłkarska oraz trzy zespoły Sokoła.

W tym gronie przez fazę grupową i rywalizację o miejsca najlepiej przebrnęli młodzi adepci futbolu ze Stomilu, którzy wygrali ostródzki Turniej Mikołajkowy. Lokatę niżej uplasowali się zawodnicy elbląskiej Concordii. A na najniższym stopniu podium stanęli najlepsi ostródzianie, czyli pierwszy zespół Sokoła I prowadzony przez Marcina Wronkę.Na 7. miejscu rywalizację zakończyła AP Ostróda, a Sokół II i Sokół III odpowiednio uplasowały się na 9. i 10. miejscach.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages