2016-11-27 13:35:00(ost. akt: 2016-11-27 10:47:18)
Kadeci SMS Ostróda w czterech setach przegrali z Chemikiem Olsztyn

Autor zdjęcia: Archiwum SMS Ostróda

Trwają rozgrywki ligi wojewódzkiej kadetów w siatkówce. W 4. kolejce spotkań zespół ostródzkiej SMS zmierzył się z Chemikiem Olsztyn. Podopieczni Jakuba Michalaka musieli uznać wyższość siatkarzy ze stolicy Warmii i Mazur.
Ostródzcy siatkarze dobrze rozpoczęli pojedynek z "Chemikami". W pierwszym secie od początku kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i z dużą przewagą wygrali. Podopieczni Jakuba Michalaka na wyciągnięcie ręki mieli też wygraną w drugiej partii.

Niestety nie byli już tak dokładni jak wcześniej popełnili zbyt dużo własnych błędów, nie wytrzymali w końcówce i po dwóch setach było 1:1.

Sprawa jeszcze bardziej skomplikowała się w trzecim starciu. Kontuzji stopy nabawił się przyjmujący SMS i musiał zejść z parkietu.

- Nasza gra pogorszyła się, popełnialiśmy jeszcze więcej błędów, a nasi rywale rozkręcili się - powiedział trener Michalak.

W trzecim i czwartym secie olsztynianie zdominowali ekipę ostródzkiej SMS i po czterech partiach cieszyli się z końcowego zwycięstwa.

SMS Ostróda - UKS Chemik Olsztyn 1:3 (18, -23, -18, -18)