SMS I Ostróda tuż za Winnersem w ostródzkiej I lidze siatkówki

2016-11-24 07:30:44(ost. akt: 2016-11-23 15:04:00)
Siatkarze Winnersa (białe stroje) wygrali trzecie spotkanie

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Podczas 3. kolejki spotkań amatorskiej I ligi siatkówki niespodzianek nie było. To znaczy faworyci zgodnie wygrali swoje mecze, zdobywając komplety punktów i utrzymując prowadzenie. Pierwszy raz zwyciężyła Libra Brzydowo.
W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozkręca się rywalizacja o amatorskie mistrzostwo Ostródy w rozgrywkach I ligi. Po 3. kolejce spotkań na pierwszy rzut oka w tabeli niewiele się zmieniło, ponieważ prowadzenie utrzymał Winners. Ale siatkarze tego zespołu chyba już czują na plecach oddech goniącej ich ekipy SMS I Ostróda. Obie drużyny dzieli już tylko bilans małych punktów w setach.

Ostatnia seria spotkań w hali OCSiR przy ul. Kościuszki zaczęła się dość nieoczekiwanie. Po pierwszym secie meczu Winnersa z SMS II Ostróda zapewne w lepszych humorach byli zawodnicy tego drugiego zespołu, którzy prowadzili 1:0. Ale w kolejnych partiach wszystko wróciło do normy, ponieważ liderzy zagrali swoje i zdobyli trzeci komplet punktów.

Za to pierwszy zespół SMS z przytupem rozpoczął spotkanie z lubawskim Constractem, bo pierwszą partię wygrał do 9. Później już tak łatwo nie było, ale wiceliderzy rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść na dystansie trzech setów.

Z pierwszego kompletu punktów cieszyli się zawodnicy Libro Brzydowo, którzy bez większych kłopotów ograli prawników z Paragrafu 22.

Wyniki 3. kolejki: Winners - SMS II Ostróda 3:1 (-23, 15, 21, 23), Constract Lubawa - SMS I Ostróda 0:3 (-9, -24, -26), Paragraf 22 - Libro Brzydowo 0:3 (-21, -15, -23).