Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zdążył wyjść z aresztu by chwilę później wrócić za znęcanie się

2016-11-21 10:41:36 (ost. akt: 2016-11-21 10:46:17)

Autor zdjęcia: archiwum wm.pl

Na 3 miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który agresywnym zachowaniem nękał swoją żonę i dziećmi. Z uwagi na to, że takie zachowania mężczyzny przejawiało się coraz częściej, poszkodowana postanowiła zwrócić się o pomoc do policjantów.

Mieszkaniec miasta usłyszał zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Sąd, po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym w tej sprawie zdecydował, że 39-latek najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

W środę (16.11.2016) policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w Ostródzie. 39-latek tego samego dnia po powrocie z policyjnego aresztu ponownie zaczął grozić swojej żonie. Dzień wcześniej mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną, a w dniu interwencji stawał przed sądem. 39-latek ponownie trafił do policyjnej celi.

To pozwoliło policjantom na dalsze działanie w tej sprawie i zebranie kolejnych dowodów do złożonego w niedzielę (13.11.2016r) przez żonę zawiadomienia o przestępstwie.

W piątek (18.11) na podstawie zgromadzonych przez policjantów materiałów w sprawie sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu. Za popełnione przestępstwo 39-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages