Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Harcerze zaczęli w rytmie reggae, a festiwal zakończy grupa Habakuk

2016-11-19 09:24:37 (ost. akt: 2016-11-19 09:43:41)
31. Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej, Żeglarskiej i Ekologicznej zaczął się od kategorii reggae

31. Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej, Żeglarskiej i Ekologicznej zaczął się od kategorii reggae

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Od piątku w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji trwa 31. Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej, Żeglarskiej i Ekologicznej. Tegoroczna edycja rozszerzona została o kategorię reggae. W sobotni wieczór festiwal zakończy się koncertem zespołu Habakuk.

Harcerski festiwali odbywa się polskiej stolicy reggae. Zatem nie powinno dziwić, że jego 31. edycja rozszerzona została o kategorię muzyczną rodem z Jamajki. I właśnie w tych klimatach harcerze w piątkowy wieczór w hali OCSiR rozpoczęli festiwalowe zmagania. W ich wykonaniu można było posłuchać największych przebojów muzyki reggae.

A później wszystko wróciło do festiwalowej normy, ponieważ kolejne występy harcerzy odbywają się już w kategoriach harcerskiej, żeglarskiej, turystycznej i ekologicznej.

Od sobotniego poranka (19 listopada) zapraszamy na drugą część przesłuchań koncertowych do hali OCSiR w kategoriach harcerskiej, turystycznej i żeglarskiej (wstęp wolny). Początek od godz. 10. A od godz. 17 zapraszamy na koncert laureatów 31. FPHTiŻ (wstęp zakup cegiełki). Zaś o godz. 19 zapraszamy na koncert zespołu Habakuk (wstęp zakup cegiełki).

Biletami wstępu będą zakupione cegiełki (5, 10, 20 zł), z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz rewitalizacji budynku Hufca Ostróda ZHP im. Bojowników o Polskość Warmii i Mazur przy ul. Sienkiewicza (popularny Dom Harcerza).


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages