Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Węgrzy nagrodzili załogę offroadSPORT Łukaszewski Rally Team [ZDJĘCIA]

2016-11-08 07:52:56 (ost. akt: 2016-11-08 08:04:12)
Magdalena Duhanik i Marcin Łukaszewski w Budapeszcie odebrali nagrody za występy Mistrzostwach Węgier Samochodów Terenowych w sezonie 2016

Magdalena Duhanik i Marcin Łukaszewski w Budapeszcie odebrali nagrody za występy Mistrzostwach Węgier Samochodów Terenowych w sezonie 2016

Autor zdjęcia: Archiwum

Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik, załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team została nagrodzona za tegoroczne osiągnięcia w Mistrzostwach Węgier Samochodów Terenowych. Reprezentanci powiatu ostródzkiego w dwóch klasyfikacjach zajęli miejsca na podium.

Koniec roku coraz bliżej, zatem to najwyższy czas na posezonowe podsumowania. Mieszkający we Florczakach w gminie Łukta Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik, startujący w barwach offroadSPORT Łukaszewski Rally Team mają za sobą udany sezon startów w Mistrzostwach Węgier Samochodów Terenowych.

Ścigająca się w BMW załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team w klasyfikacji generalnej zajęła 3. miejsce. Reprezentanci powiatu ostródzkiego byli bezkonkurencyjni w klasie T1.2, w której sezon 2016 zakończyli na 1. miejscu. Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik gościli ostatnio w Budapeszcie, gdzie odebrali nagrody za tegoroczne osiągnięcia.

- Jak zwykle węgierska gościnność i sympatia motofanów była w tym sezonie odczuwalna na każdym kroku i z radością wrócimy tutaj w przyszłym roku – zapowiedział kierowca offroadSPORT Łukaszewski Rally Team. - Pozdrawiamy naszych fanów, a organizatorom każdego z rajdów dziękujemy za świetne przygotowanie wszystkich rund. Współpraca z Wami to czysta przyjemność.

Zobaczcie zdjęcia z sezonu 2016


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages