środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Po słabej grze pingpongiści Morlin u siebie przegrali z Pogonią

2016-11-05 11:37:15 (ost. akt: 2016-11-05 11:49:46)
Jedyny punkt dla gospodarzy wywalczył Michaił Paikow

Jedyny punkt dla gospodarzy wywalczył Michaił Paikow

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W trzecim meczu przed własną publicznością tenisiści stołowi Morlin Ostróda zagrali poniżej oczekiwań i zostali pokonani. Pierwsi ostródzian w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji pokonali pingpongiści Poltarex Pogoni Lębork. Goście zgarnęli komplet punktów.

Przed meczem 5. kolejki LOTTO Superligi ekipa ostródzkich Morlin we własnej hali wygrała dwa spotkania za pełną pulę. A kiedy okazało się, że zespół z Lęborka do Ostródy przyjechał bez swoich gwiazd z Azji niektórzy chyba już przed pierwszą grą dopisali sobie kolejne punkty.
Jednak goście z Pomorza zagrali ambitnie, a przede wszystkim postawili na walkę i to im się opłaciło. Zaczęło się od porażki Belga Robina Devosa z Adamem Doszem. Później do remisu doprowadził Michaił Paikow, który pokonał lidera gości Daniela Bąka.
Jednak później było już tylko gorzej. W trzeciej grze Bartosz Such nie dał rady kolejnemu z klanu Doszów Sławomirowi. A na koniec fatalnego występu Devos w dwóch setach przegrał z Bąkiem.

Morliny Ostróda - Poltarex Pogoń Lębork 1:3
Robin Devos - Adam Dosz 2:3 (-7, 4, 11, -9, -7), Michaił Paikow - Daniel Bąk 3:1 (-10, 12, 8, 8), Bartosz Such - Sławomir Dosz 1:3 (-6, -16, 9, -10), Devos - Bąk 0:2 (-7, -8)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages