2016-10-27 07:45:03(ost. akt: 2016-10-27 08:10:12)
Nie ma, że ciemno i coraz chłodniej, bo emocje rozgrzewają

Autor zdjęcia: Extraliga.pl

Pięć kolejek spotkań mają już w nogach uczestnicy amatorskich rozgrywek ostródzkiej Extralig.pl. Ciemności na orlikach nie odstraszają piłkarzy, walka trwa na całego. Mimo że temperatury są coraz niższe, to atmosfera jest gorąca.
W 5. kolejce spotkań Extraligi.pl na orliku przy ul. Ćwiklińskiej kolejne punkty do swojego dorobku dopisała Hurtownia Elektryk Zbych. "Elektrycy" grali z Wiktorią Dylewo i mecz wyrównany był tylko do przerwy, bo pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Po zmianie stron "Elektrycy" podkręcili napięcie i odnieśli pewne zwycięstwo.

Na ofensywę postawili piłkarze w dwóch kolejnych spotkaniach. W pojedynku Terc Bud Grabinek z Paką Samborowo padło aż 11 goli, zaś starcie No Name - M jak Meble obfitowało w 10 trafień.

Za to goli jak na lekarstwo, ale znacznie więcej emocji było w meczu Terra Geodezji z Gminą Ostróda. Po bezbramkowej pierwszej połowie jedyną bramkę strzeliła Gmina, która zdobyła trzy punkty.

Po pięciu kolejkach liderem jest Hurtownia Elektryk Zbych przed Gminą Ostróda, a trzeci M jak Meble.

Wyniki i strzelcy w 5. kolejce: Terra Geodezja - M jak Meble 0:1 (gol: Marcin Kostiok), Wiktoria Dylewo - Hurtownia Elektryk Zbych 2:6 (Krystian Kołakowski, Adam Sieński - Mateusz Szymański 2, Damian Łukasiak 2, Marcin Grudziński, Dawid Banasiuk), Terc Bud Grabinek - Paka Samborowo 7:4 (Daniel Sobota 3, Jakub Sobota 2, Tomasz Karkut, Grzegorz Matusiak - Konrad Manista 2, Bartosz Żygadło, Paweł Wilamowski), No Name - M jak Meble 4:6 (Dariusz Gwara, Jacek Eidtner, Daniel Góralski, Piotr Remiszewski - Maciej Nejman 2, Mateusz Nejman 2, Rafał Farasiewicz 2).

Plan 6. kolejki: (piątek 28 października, orlik przy Ćwiklińskiej) godz. 18.30 M jak Meble - Hurtownia Elektryk Zbych, godz. 19.30 Terra Geodezja - Paka Samborowo; (poniedziałek 31 października, Ćwiklińska) godz 18.30 No Name - Gmina Ostróda, godz. 19.30 Wiktoria Dylewo - Terc Bud Grabinek. Zapraszamy