Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Nadkomisarz Marcin Danowski nowym szefem ostródzkiej policji

2016-10-21 17:21:58 (ost. akt: 2016-10-25 13:21:16)

- Bezpieczeństwa nigdy nie jest za dużo – powiedział nadkomisarz Marcin Danowski podczas uroczystego powołania go na stanowisko komendanta powiatowego policji w Ostródzie. Będzie on dowodził trzecią pod względem wielkości komendą w Garnizonie Warmińsko-Mazurskim.

Marcin Danowski to pierwszy od kilku lat szef Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, który pochodzi z tego miasta i w nim mieszka.

- Ostróda zawsze była dla mnie miastem najważniejszym – powiedział nadkomisarz Danowski, podczas uroczystości w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku. - Poczułem wielką dumę, że jako jeden z nielicznych ostródzian zostałem nominowany na to stanowisk. Najwyższy czas żeby mieszkanie powiatu zarządzał tą jednostką. Myślę, że będzie to zmiana w dobrym kierunku.

Danowski przed laty był m.in. komendantem Straży Miejskiej w Ostródzie, a następnie w 2008 roku wstąpił do policji. Ostatnio był zastępcą komendanta powiatowego policji w Kętrzynie. W ostródzkiej komendzie policji Danowski zastąpił młodszego inspektora Przemysława Rawę, który przez ostatnie pół roku pełnił obowiązki komendanta powiatowego, a teraz zostanie szefem KPP w Giżycku.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages