Trampkarze AP II Ostróda kompletują zwycięstwa, pokonali Płomień

2016-09-25 09:32:49(ost. akt: 2016-09-25 08:27:34)
Trampkarze AP II Ostróda (czerwone koszulki) wygrali czwarty ligowy mecz

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W rozgrywkach II ligi wojewódzkiej trampkarzy zwycięską passę kontynuuje Akademia Piłkarska II Ostróda. W 4. kolejce liderzy podejmowali Płomień Turznica, który zajmował 2. miejsce. Ostródzianie pozostali niepokonani, zwyciężając czwarty mecz.
Na boisku przy ul. Plebiscytowej spotkały się drużyny, które miały po trzy zwycięstwa w dorobku. Ekipa AP II Ostróda wyprzedzała Płomień Turznica dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.

Przez ponad 20 minut utrzymywał się bezbramkowy remis, mimo że gospodarze przeważali, prezentując lepsze umiejętności piłkarskie. Jednak w końcu podopieczni Macieja Czerkawskiego otworzyli wynik. Akcję bramkową zainicjował Marcin Zdunek, który podał do Szymona Groszkowskiego, ten urządził sobie slalom między rywalami i zagrał na wolne pole do Kacpra Sezonienko, który dopełnił formalności, posyłając piłkę do siatki pod interweniującym bramkarzem. Minęło kilka minut i Sezonioenko podwyższył na 2:0.

Po przerwie piłkarze AP II szybko strzelili kolejne gole i pewnie wygrali czarty ligowy mecz.

- Fajnie, że wygraliśmy, ale bardziej zadowolony jestem z gry, bo to było najlepsze spotkanie w wykonaniu chłopaków, grali piłką i realizowali to nad czym pracujemy na treningach - skomentował trener trampkarzy AP II.

AP II Ostróda - Płomień Turznica 4:0 (2:0)
1:0, 2:0 - Sezonienko, 3:0 - Groszkowski, 4:0 - Sezonienko