Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Wyrównane pojedynki piłkarskich orlików na Osiedlu Drwęckim

2016-09-16 08:03:25 (ost. akt: 2016-09-16 14:53:23)
Pojedynek AP II Ostróda z Kormoranem Zwierzewo

Pojedynek AP II Ostróda z Kormoranem Zwierzewo

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Orlik na Osiedlu Drwęckim był areną rywalizacji orlików walczących o punkty w lidze wojewódzkiej. W czwartkowy wieczór wystąpili piłkarze Kormorana Zwierzewo, GKS Gietrzwałd/Unieszewo i Akademii Piłkarskiej II Ostróda. Najlepiej wypadli zawodnicy AP II.

Drugi zespół Akademii Piłkarskiej Ostróda turniejową rywalizację rozpoczął od pojedynku z rywalem zza miedzy zwierzewskim Kormoranem. Pierwsza część gry była bezbramkowa, ale po przerwie dwie bramki strzelili chłopcy z AP II Ostróda i wygrali spotkanie.

Później na boisko wybiegły ekipy Kormorana i GKS Gietrzwałd /Unieszewo. Lepiej wystartowali piłkarze z gminy Gietrzwałd, którzy na mecz wysiedli niemal wprost z samochodów, ale prowadzili 2:0. Jednak skuteczniej finiszowali chłopcy ze Zwierzewa, którzy zakończyli mecz remisem.

Czwartkowe zmagania zakończyli piłkarze z AP II Ostróda z GKS Gietrzwałd/Unieszewo. Ten wyrównany pojedynek zakończył się minimalnym zwycięstwem orlików AP II, których trenerem jest Przemysław Ruczyński.

Wyniki: AP II Ostróda - Kormoran Zwierzewo 2:0, Kormoran Zwierzewo - GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2:2, AP II Ostróda - GKS Gietrzwałd/Unieszewo 3:2.Zapraszamy do lektury


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages