Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Bilety na mecz Sokoła z ŁKS Łódź w sprzedaży tylko do soboty

2016-09-15 08:25:52 (ost. akt: 2016-09-15 08:45:30)
Sprzedaż biletów na niedzielny mecz Sokoła z ŁKS kończy się w sobotę

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz Sokoła z ŁKS kończy się w sobotę

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Nietypowo, bo w niedzielę (18 września) o godz. 11, piłkarze ostródzkiego Sokoła rozegrają swój kolejny mecz ligowy. Zagrają z liderującym ŁKS Łódź i będzie to impreza o charakterze masowym. W związku z tym bilety można kupić tylko do soboty do godz. 14.

W 8. kolejce spotkań grupy 1 III ligi na stadionie przy ul. 3 Maja w Ostródzie Sokół zmierzy się zajmującym 1. miejsce łódzkim ŁKS. Spotkanie będzie imprezą masową, zatem do nabycia wejściówek trzeba posiadać przy sobie dokument tożsamości posiadający numer PESEL.

Sprzedaż biletów prowadzi sklep R-GOL na terenie byłych białych koszar. Wejściówki do piątku można nabywać w godzinach 10-18, a w sobotę od 10 do 14. Tak że zapraszamy do sklepu w białych koszarach, bo to jedyna możliwość kupienia biletów na niedzielny pojedynek Sokoła z ŁKS.

- Ze względów bezpieczeństwa w niedzielę przed meczem nie będziemy prowadzili sprzedaży biletów, kasy przed stadionem będą w tym dniu nieczynne - mówi Łukasz Głębocki, dyrektor ostródzkiego klubu.

Bilety na mecze Sokoła w sezonie 2016/2017 są w cenach: 10 zł (normalny), 7 zł (ulgowy) i 2 zł (kobiety). Dzieci w wieku do 10 lat pod opieką osoby dorosłej mają wstęp wolny, ale też muszą posiadać bilet.

• Tymczasem w środę reprezentanci naszego regionu rozegrali mecze 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Sokół w Barczewie wygrał 3:2 z Pisą (gole: Cezary Nowiński 2, Robert Hirsz). 120 minut trwało spotkanie w Zwierzewie. Tam Kormoran podejmował III-ligowy Motor Lubawa. Po 90 minutach gry byłe remis 2:2, w dogrywce lubawianie zapewnili sobie awans do 1/16. Spotkanie zakończyło się porażką Kormorana 3:4 (gole dla Kormorana: Wojciech Felka, Jarosław Koszewski, Paweł Śnieżawski).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages