Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zapomniał o sądowym zakazie i poszedł dokąd nie mógł

2016-09-12 11:20:03 (ost. akt: 2016-09-12 11:40:17)
Policjanci zatrzymali krewkiego starszego pana

Policjanci zatrzymali krewkiego starszego pana

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Znęcał się nad rodziną. Za to sąd orzekł zakaz zbliżania się do córki i jej małoletniego syna. 64-latek z Ostródy zapomniał o tym. Napił się alkoholu i ponownie udał się do córki w "odwiedziny". Wizyta zakończyła się zatrzymaniem przez policjantów.

Mieszkaniec Ostródy odpowie za naruszenie sądowego zakazu zbliżania się do osób wobec, których wcześniej stosował przemoc domową. 64-latek usłyszał już wcześniej zarzut znęcania się nad rodziną. Szybko zapomniał, że sąd orzekł mu zakaz zbliżania się do córki i jej małoletniego syna. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po tym, jak próbował dostać się do ich mieszkania. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ostródzcy stróże prawa zostali poinformowani przez mieszkankę miasta o tym, że jej ojciec nachodzi ją. Z relacji wynikało, że 64-latek, który nie tak dawno usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną w dalszym ciągu ją niepokoi. Pokrzywdzona obawiała się tego, co może zrobić jej ojciec będąc pod wpływem alkoholu. W trakcie interwencji okazało się, że 64-latek ma orzeczony sądownie zakaz zbliżania się do córki i jej dziecka. Policjanci zatrzymali mężczyznę do wytrzeźwienia.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages