Ostra strzelanina przy Plebiscytowej, Sokół - AP Ostróda 0:20!

2016-09-05 08:40:35(ost. akt: 2016-09-05 08:31:33)
Na boisku przy Plebiscytowej padło aż 20 goli

Autor zdjęcia: Archiwum AP Ostróda

Lepszej inauguracji sezonu nie można sobie wymarzyć. Liga wojewódzka trampkarzy rozpoczęła się derbami Ostródy między Sokołem a debiutującą w rozgrywkach Akademią Piłkarską. Debiutanci zdeklasowali lokalnego rywala, wygrywając aż 20:0.
Jak dobrze zadebiutować w rozgrywkach to z przytupem. I tak właśnie sezon 2016/2017 w lidze wojewódzkiej trampkarzy rozpoczęli zawodnicy Akademii Piłkarskiej Ostróda. Na boisku przy ulicy Plebiscytowej debiutanci w roli gości zmierzyli się z lokalnym rywalem Sokołem.

Okazało się, że w tym najstarszym ostródzkim klubie sportowym ostatnio kuleje praca z młodzieżą.

Wynik już w 4. min otworzył Kacper Sezonienko, za następne cztery minuty na 2:0 podwyższył Marcin Zdunek, który za minutę trafił na 3:0. I tak się potoczyło. Podopieczni Macieja Czerkawskiego ostatecznie wygrali aż 20:0.

Łupem bramkowym w AP Ostróda podzielili się: Kacper Sezonienko 9; Marcin Zdunek 3; Szymon Groszkowski 3, Oskar Chmielewski, Kewin Duda, Kacper Piekut, Mateusz Błaut i Miłosz Makrocki.