Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Kormoran Zwierzewo już w piątek rozpoczyna ligowe zmagania

2016-08-12 07:14:15 (ost. akt: 2016-08-11 15:50:13)
W ostatnim meczu kontrolnym Kormoran przegrał z Jeziorakiem 0:6

W ostatnim meczu kontrolnym Kormoran przegrał z Jeziorakiem 0:6

Autor zdjęcia: ilawa.wm.pl

W ten weekend ruszają rozgrywki piłkarskiej klasy okręgowej. Z reprezentantów naszego regionu pierwszy do walki przystąpi występujący w grupie 2 Kormoran Zwierzewo. W piątek (12 sierpnia) o godz. 18 na własnym boisku zagra z Fortuną Gągławki.

Kilku nowych piłkarzy zobaczą w składzie Kormorana kibice ze Zwierzewa. Pierwsza okazja do zapoznania się z nimi będą mieli w piątkowe popołudnie, bo o godz. 18 zwierzewianie u siebie rozpoczną sezon 2016/2017.

W czasie letniej przerwy do Kormorana przyszedł doświadczony obrońca z Sokoła Ostróda Paweł Śnieżawski.

- Bardzo cieszę się, że doszedł do nas Paweł Śnieżawski, bo to będzie mocny punkt naszej defensywy - mówi Krzysztof Lipiński z Kormorana.

Skład Kormorana uzupełnią też trzej młodzieżowcy z Olimpii Elbląg, którzy wzmocnią formacje środkową, obronną i rywalizację w bramce.

Uzupełnienia składu były konieczne, ponieważ w porównaniu do poprzedniego sezonu ze składu ubyli m.in. Bogdan Miłkowski, Dawid Sokołowski i Szymon Longosz, natomiast nie wiadomo czy jesienią zagra Jarosław Koszewski.

- Naszym celem na pierwszą rundę będzie zajęcie miejsca w okolicach ósmego. A co się uda więcej, to będzie miła niespodzianka - kończy Lipiński.


Zapraszamy do lekturyPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages