Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Juniorzy młodsi AP Ostróda wygrali sparing z DKS Dobre Miasto

2016-08-10 10:49:10 (ost. akt: 2016-08-10 10:32:28)
Juniorzy młodsi AP Ostróda sparing rozegrali na sztucznej murawie przy ul. 3 Maja

Juniorzy młodsi AP Ostróda sparing rozegrali na sztucznej murawie przy ul. 3 Maja

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej Ostróda od tygodnia przygotowują się do rozgrywek ligi wojewódzkiej, która sezon 2016/2017 zainauguruje 27 sierpnia. Ostródzianie w pierwszym meczu kontrolnym zmierzyli się z DKS Dobre Miasto i wygrali 3:1.

Trener juniorów młodszych AP Ostróda Piotr Garnusz miał do dyspozycji dwie jedenastki. Wszyscy dostali szansę gry po 45 minut. W pierwszej części gry skuteczniejsi byli dobromieszczanie, którzy przed przerwą przeprowadzili akcję lewym skrzydłem, wykończyli dośrodkowaniem, a w polu karnym rywalizację o pozycję wygrał zawodnik DKS i strzałem głową pokonał ostródzkiego bramkarza.

Druga ekipa AP Ostróda po przerwie na sztucznej murawie przy ul. 3 Maja zaprezentowała się lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Na listę strzelców wpisali się Jakub Gęstwicki, Konrad Rybicki oraz Filip Wojewoda i pierwszy sparing zakończyli zwycięsko.

- To był nasz pierwszy mecz kontrolny, był jeszcze widoczny brak czucia piłki, błędy w ustawieniu, ale bardziej zależało na dobrym treningu, żeby chłopaki pobiegali po boisku - powiedział trener Garnusz.

• AP Ostróda - DKS Dobre Miasto 3:1 (0:1)Kolejny sparing juniorzy młodsi AP Ostróda rozegrają w czwartek (11 sierpnia), na sztucznej murawie przy ul. 3 Maja zagrają z Gedanią Gdańsk.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages