AP Ostróda na początek przygotowań pokonała Jagiellonię Białystok

2016-08-07 12:30:06(ost. akt: 2016-08-07 10:53:01)
Piłkarze AP Ostróda z Jagiellonią Białystok zagrali na boisku przy ul. Plabiscytowej

Chłopcy z roczników 2003/2004 Akademii Piłkarskiej Ostróda przygotowania do sezonu rozpoczęli meczem sparingowym z rówieśnikami z Jagiellonii Białystok. Ostródzianie 3:0 pokonali przebywających na obozie w Ostródzie piłkarzy z Białegostoku.
Drużyny AP Ostróda rozpoczęły przygotowania do startu pierwszego sezonu (2016/2017), którym zagrają pod nowym szyldem. Od sparingu, letnie szlifowanie formy rozpoczęli chłopcy z roczników 2003/2004 prowadzeni przez Macieja Czerkawskiego. Piłkarze AP Ostróda na świetnie przygotowanym boisku przy ul. Plebiscytowej zmierzyli się z przebywającymi od tygodnia nad Drwęcą rówieśnikami z Jagiellonii Białystok.

W spotkaniu podzielonym na 20-minutowe tercje przez dwie części gry utrzymywał się bezbramkowy remis. Worek z bramkami rozerwał się trzeciej tercji.Po dwóch trafieniach Kacpra Sezonienko i jednym golu Mateusza Rożyńskiego AP Ostróda wygrała 3:0.

Przez najbliższy tydzień piłkarze AP Ostróda będą trenowali na własnych obiektach. Od 16 sierpnia 80-osobowa grupa zawodników tego klubu wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do Lidzbarka Welskiego.