Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Spowodował wypadek i policjanci zatrzymali jego prawo jazdy

2016-08-01 13:24:19 (ost. akt: 2016-08-01 13:36:10)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

W Samborowie citroen czołowo zderzył się z osobowym oplem. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Sprawca wypadku, kierujący citroenem 35-letni mężczyzna, na razie stracił prawo jazdy, które zostało zatrzymane przez policjantów.

Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Samborowie. Kierujący citroenem tracąc panowanie nad pojazdem czołowo zderzył się z nadjeżdżającym oplem. W wyniku zderzenia kierowcy i pasażerka citroena trafili do szpitala. Policjanci na miejscu zdarzenie podjęli decyzję o zatrzymaniu prawo jazdy 35-latkowi, który przyczynił się do wypadku.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-latek citroenem nie dostosowując prędkości jazdy do panujących warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym osobowym oplem. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń kierowcy obu aut i pasażerka podróżująca citroenem zostali przewiezieni do szpitala.

Policjanci pracując na miejscu wypadku wyjaśniali okoliczności zdarzenia, zabezpieczali ślady i rozpytywali świadków. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu prawo jazdy 35-latkowi, który przyczynił się do wypadku.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages