W ostródzkiej Extralidze.pl mistrzowie na koniec przegrali

2016-06-28 12:01:00(ost. akt: 2016-06-28 12:03:35)
Drużyna R-GOL.com zwycięstwem zakończyła pierwszy sezon Extraligi.pl w Ostródzie

Autor zdjęcia: Extraliga.pl

Zakończyły się pierwsze w Ostródzie rozgrywki Extraligi.pl. Przez 12 kolejek poza zasięgiem rywali była Grajlandia.com, która wygrywała mecz za meczem i zdobyła mistrzostwo. Dopiero w ostatniej serii spotkań mistrzowie zeszli z boiska pokonani.
Dwoma walkowerami z pierwszą edycją pożegnały się ekipy KS Constract i Ostróda Yacht. Pierwsi „sprezentowali” komplet punktów Hurtowni Elektryk Zbych, a drudzy Wiktorii Dylewo. Na szczęście kolejne spotkania już doszły do skutku. I Extraliga.pl w Ostródzie zakończyła się sensacyjnie, ponieważ przegrała niepokonana do tej pory Grajlandia.com. Ale specjalnie nie się czemu dziwić, bo „gameboys” mieli już w kieszeni mistrzostwo i grali o pietruszkę, a Terc-Bud Grabinek w przypadku wygranej mógł zająć 2. miejsce. Pierwsza połowa była dość wyrównana i zakończyła się minimalnym prowadzeniem Terc-Budu 5:4. Jednak w drugiej połowie klan Sobota - Daniel, Jakub, Piotr, Mateusz i Szymon – i koledzy podkręcili tempo, strzelili jeszcze siedem goli i wygrali 12:7.

Wyniki pozostałych meczów13. Kolejki: R-GOL.com – Straż Pożarna 7:4, No Name – Vel Dąbrówno 7:4, Samborowo – Terra Geodezja 3:7, M jak Meble – Gmina Ostróda 9:5.

Mistrzem ostródzkiej Extraligi.pl została Grajlandia.com, wicemistrzostwo wywalczył Terc-Bud Grabinek, a na 3. miejscu rozgrywki zakończyła ekipa No Name. Grajlandia.com w połowie lipca w Bydgoszczy będzie reprezentowała Ostródę w finale krajowym Extraligi.pl.