Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wielki bal w Gimnazjum nr 2 w Ostródzie

2016-06-21 18:09:05 (ost. akt: 2016-06-21 18:15:57)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Niezliczone godziny spędzone na ćwiczeniu kroków poloneza, tygodnie przygotowań i wreszcie nadszedł ten wielki dzień! Zatańczyliśmy w Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka na XIV uroczystym Balu Gimnazjalnym.

Część oficjalna rozpoczęła się wykonaniem przez trzecioklasistów dostojnego poloneza. To na ten moment z dużą niecierpliwością czekali wykonawcy oraz ich nie mniej przejęci rodzice. Niejednej z obecnych osób zakręciła się w oku łza. Podczas oglądania przygotowanej przez uczniów klasy 3e prezentacji ukazującej szkolną rzeczywistość także nie zabrakło wzruszeń.

Prowadzący uroczystość uczniowie nie zapomnieli o podziękowaniach skierowanych pod adresem pani dyrektor, grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji. Na zakończenie części oficjalnej kilka słów do uczniów i rodziców skierowała pani dyrektor Anna Czarnowska.

Bal gimnazjalny to dla trzecioklasistów moment równie radosny, jak i sentymentalny – przypomina, że dzisiejszy dzień jest początkiem końca pewnego etapu – już za kilka dni opuszczą mury naszej szkoły i rozpoczną swój lot ku dorosłości. A my właśnie za ich mądrą dorosłość mocno trzymamy kciuki!!!

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages