Więcek i Jarmołowicz medalistami mistrzostw Polski LZS

2016-06-20 10:13:22(ost. akt: 2016-06-20 10:16:01)
Pingpongiści Morlin (od lewej): Kamil Jarmołowicz i Adrian Więcek na podium mistrzostw Polski LZS

Autor zdjęcia: Archiwum

Młodzieżowcy z Morlin Ostróda zdominowali rywalizację podczas mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Adrian Więcek i Kamil Jarmołowicz zajęli dwa pierwsze miejsca, ostródzianie zdobyli też medal w klasyfikacji drużynowej.
Pleszew był gospodarzem pingpongowych mistrzostw kraju dla zawodników zrzeszonych w strukturach LZS. Bardzo dobrze zaprezentowali się tam tenisiści stołowi z Ostródy. W kategorii młodzieżowców wystartowało dwóch ostródzian – Adrian Więcek i Kamil Jarmołowicz – i zdominowali oni turniej singlistów. Więcek zdobył mistrzostwo Polski, a wicemistrzem kraju został Jarmołowicz.

Ostródzkie Morliny reprezentowali też pingpongiści w młodszych kategoriach wiekowych. Wśród juniorów w przedziel miejsc 7-8 uplasowali się Kacper Petaś i Jacek Barbachowski. W kategorii młodzików turniej na miejscach 9-12 zakończył Igor Jankowski, a Marta Kawiak i Jakub Klimaszewski uplasowali się na pozycjach 13-16.

W klasyfikacji drużynowej ekipa Morlin Ostróda zajęła 3. miejsce.