Najcelniej strzelał Robert Horodyłowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie

2016-06-19 12:30:55(ost. akt: 2016-06-19 12:45:42)

Autor zdjęcia: Policja

W zawodach strzeleckich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie najlepszym strzelcem w klasyfikacji indywidualnej został asp. Robert Horodyłowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Drużynowo zwyciężyła Komenda Miejska Policji w Olsztynie.
W rywalizacji wzięły udział 22 trzyosobowe drużyny z całego województwa. Zawody odbyły się na otwartej strzelnicy myśliwskiej w Olsztynie. Ich organizatorem był Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie.

Celem zawodów było wyłonienie najlepiej strzelających policjantów oraz doskonalenie umiejętności strzeleckich w bezpośredniej rywalizacji. Była to również dobra okazja do integracji.

O puchar komendanta walczyli również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Zawodnicy strzelali do tarcz z odległości 20 metrów z pozycji stojącej. Każdy ze strzelców oddał po 10 strzałów.

Najcelniejszym strzelcem w klasyfikacji indywidualnej okazał się asp. Robert Horodyłowski Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zdobywając 93 punkty. Drugie miejsce wywalczył asp. szt. Robert Misiejuk z KPP Kętrzynie. Trzecie miejsce przypadło kom. Damianowi Świniarskiemu z KMP Olsztynie.

W klasyfikacji drużynowej najlepszy okazał się zespół składający się z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. II miejsce wywalczyła drużyna Wydziału Postępowań Administracyjnych KWP w Olsztynie. III miejsce przypadło zawodnikom ze Sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
źródło: KPP Ostróda