Strażacy mają punkt w Extralidze.pl, a mogli wygrać

2016-05-17 09:45:59(ost. akt: 2016-05-17 09:48:03)
Uczestnicy ostródzkiej edycji Extraligi.pl mają już za sobą 7 kolejek

Autor zdjęcia: Extraliga.pl

Po siedmiu kolejkach spotkań ostródzkiej edycji Extraligi.pl wszyscy uczestnicy rozgrywek mają już punkty na koncie. Jako ostatnia sztuki tej dokonała ekipa Straży Pożarnej. Strażacy jednak w meczu z Samborowem zaprzepaścili szansę na zdobycie kompletu punktów.
Do przerwy sytuacja była bardzo korzystna dla strażaków, którzy prowadzili 2:0. Niestety w drugiej połowie zawodnicy z Samborowa na poważnie potraktowali przeciwników i z mozołem odrobili straty, ratując jeden punkt. Straszne męki w ostatniej serii gier przeżyli też piłkarze Ostróda Yacht. Liderzy w mecz z Constractem urządzili sobie wymianę ciosów piłkarskich. Wesoły futbol zakończył się jednak szóstym zwycięstwem „jachciarzy”, którzy dzięki temu, że Grajlandia.com ma jeden zaległy mecz wciąż zajmują 1. miejsce.

Wyniki 7. kolejki: Wiktoria Dylewo – Grajlandia.com 3:5, Gmina Ostróda – Hurtownia Elektryk Zbych 4:4, Vel Dąbrówno – R-GOL.com 3:5, Straż Pożarna – Samborowo 3:3, KS Constract – Ostróda Ychat 6:8, Terra Geodezja – M jak Meble 3:4, Terc-Bud Grabinek – No Name 0:4.