Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Przed nami kolejna trzydniówka z ostródzką Extraligą.pl na orlikach

2016-05-06 14:04:54 (ost. akt: 2016-05-06 12:50:02)
Piłkarze Ostróda Yacht efektownie nadrobili zaległości i wrócili na 2. miejsce

Piłkarze Ostróda Yacht efektownie nadrobili zaległości i wrócili na 2. miejsce

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W piątek, niedzielę i poniedziałek rozegrane zostaną mecze 6. kolejki ostródzkiej edycji Extraligi.pl. Raczej bez kłopotu szóste zwycięstwo powinna odnieść liderująca Grajlandia.com. Pierwsze pojedynki w piątek o godz. 18 na orliku przy ul. 21 Stycznia.

Tymczasem w czwartek zaległości ligowe nadrobili piłkarze Straży Pożarnej i Ostróda Yacht. Mimo że jest to świąteczny czas dla strażaków, to nie dostali prezentu od "jachciarzy". Pojedynek wysoko wygrał Ostróda Yacht 12:2 (gole: Arkadiusz Teliszewski 3, Mateusz Szymański 3, Krystian Gorczyc 2, Adrian Gęstwicki, Artur Napiórkowski, Andrzej Pasiut, Jarosław Koszewski - Grzegorz Żeberek 2).

W piątek o godz. 18 rozpocznie się rozłożona na trzy dni 6. kolejka spotkań Extraligi.pl. Rozpocznie się meczem Straży Pożarnej z No Name (godz. 18 przy ul. Ćwiklińskiej). Godzinę później na orlik nad jeziorem Jakuba wybiegną drużyny M jak Meble i Hurtownia Elektryk Zbych.

Kolejne spotkania w niedzielę (8 maja) na orliku przy ul. 21 Stycznia. O godz. 16 Terc Bud zagra z Ostróda Yacht, zaś o godz. 17 zapraszamy na mecz Vel Dąbrówno - Grajlandia.com.

Na ostatnie trzy mecze 6. kolejki Extraligi.pl zapraszamy w poniedziałek (9 maja): godz. 18.30 Wiktoria Dylewo - KS Constract (ul. Ćwiklińska), godz. 18.30 Terra Geodezja - R-GOL.com (ul. 21 Stycznia), godz. 19.30 Gmina Ostróda - Samborowo (ul. Ćwiklińska).

Zapraszamy do lektury


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages