Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Ostróda Yacht "popłynął" w meczu z Gminą Ostróda i nie jest liderem

2016-04-26 13:30:48 (ost. akt: 2016-04-26 10:41:07)
Gmina Ostróda pierwsza znalazła patent na pokonanie Ostróda Yacht

Gmina Ostróda pierwsza znalazła patent na pokonanie Ostróda Yacht

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Niespodziewanie zakończyła się 4. kolejka spotkań ostródzkiej edycji Extraligi.pl. Postarali się o nią piłkarze Gminy Ostróda, którzy pewnie wygrali z niepokonaną do tej pory ekipą Ostróda Yacht. Po 4 kolejkach samotnym liderem jest Grajlandia.com.

W trzech ostatnich spotkaniach 4. kolejki Extraligi.pl padło 20 goli. Najciekawiej było w pojedynku prowadzącego do tej pory Ostróda Yacht z Gminą Ostróda. Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando zawodników Gminy, którzy zanim objęli prowadzenie wpierw nie wykorzystali sytuacji sam na sam, później trafili w słupek. W końcu jednak udało się i po trafieniach Michała Solisa i Adriana Sadowskiego Gmina prowadziła 2:0.

Po przerwie Ostróda Yacht gonił wynik i Arkadiusz Teliszewski miał okazję do wyrównania stanu rywalizacji na 3:3. Nie pokonał jednak leżącego na sztucznej murawie bramkarza i za chwilę kontrę wyprowadziła Gmina Ostróda, która powiększyła prowadzenie na 4:2. Ostatecznie prowadzący do tej pory w tabeli Extraligi.pl "jachciarze" przegrali 2:6.

Pozostałe wyniki 4. kolejki: Samborowo - No Name 3:1, Terra Geodezja - KS Constract 6:2.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages