Liderów dwóch po 2. kolejce spotkań ostródzkiej Extraligi.pl

2016-04-12 07:01:08(ost. akt: 2016-04-12 11:24:49)
Piłkarze R-GOL.com po remisie z KS Constract zdobyli pierwszy punkt

Cztery zespoły z kompletem punktów pozostały po 2. serii gier na ostródzkich orlikach Extralidze.pl. Na koniec kolejki Ostróda Yacht, który po inauguracji był liderem, wysoko pokonał ekipę No Name, ale 1. miejscem musiał podzielić się z Gminą Ostróda.
W poniedziałkowy wieczór na orlikach przy Ćwiklińskiej i 21 Stycznia rozegrane zostały ostatnie mecze 2. kolejki ostródzkiej Extraligi.pl. Pierwsze ligowe punkty zdobyli piłkarze R-GOL.com, którzy rywalizowali z KS Constract. Spotkanie obu tych zespołów przez cały cza miało wyrównany przebieg. Do przerwy było 2:2, a po zmianie stron niewiele się zmieniło, ponieważ spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4.

Drugi komplet punktów zainkasowali bracia Sobota i spółka, występujący pod szyldem Terc-Bud Grabinek. Drużyna z Grabinka, której trzon stanowią piłkarze A-klasowego Jastrzębia Ględy, w pierwszej połowie toczyła wyrównaną rywalizację z M jak Meble, bo w przerwie prowadziła tylko 3:2. Jednak w drugiej części gry Terc-Bud zagrał skuteczniej i po raz drugi w rozgrywkach ostródzkiej Extraligi.pl cieszył się z wygranej 7:4.

Ostróda Yacht, jak przystało na solidną jednostkę pływającą, bez kłopotu pokonuje kolejne przeszkody Extraligi.pl na falach ostródzkich orlików. Jachciarze w efektownym stylu rozprawili się z No Name. "Bezimienni" strzelili zaledwie dwa gole, a to była zdecydowanie za słaba odpowiedź na 10 trafień Ostróda Yacht.

Po 2 kolejkach w ostródzkiej Extralidze.pl jest dwóch liderów, ponieważ Gmina Ostróda i Ostróda Yacht mają po 6 punktów i taki sam bilans bramkowy.

Pozostałe wyniki 2. kolejki spotkań: Gmina Ostróda - Vel Dąbrówno 12:2, Samborowo - Wiktoria Dylewo 3:14, Grajlandia.com - Hurtownia Elektryk Zbych 7:3, Terra Geodezja - Straż Pożarna 3:2.