Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Wieczorem przy ulicy Ćwiklińskiej rusza 2. kolejka Extraligi.pl

2016-04-08 08:06:21 (ost. akt: 2016-04-08 12:17:48)
Po 1. kolejce Extraligi.pl najskuteczniejszy jest Adrian Sadowski (drugi z prawej), który strzelił 4 gole dla Gminy Ostróda

Po 1. kolejce Extraligi.pl najskuteczniejszy jest Adrian Sadowski (drugi z prawej), który strzelił 4 gole dla Gminy Ostróda

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Inauguracyjna kolejka ostródzkiej edycji Extraligi.pl pokazała, że te piłkarskie rozgrywki amatorów będą ciekawe. W piątek na orliku przy Ćwiklińskiej startuje 2. seria gier. Kolejne mecze w niedzielę, a kolejkę zakończy poniedziałkowy hit No Name – Ostróda Yacht.

W inauguracyjnej kolejce spotkań najlepiej z rozgrywkami przywitali się piłkarze Ostróda Yacht, pierwszy mecz wygrali 9:1. A że nikt ich nie przebił, to zostali liderami.

Kibice, a na pewno sędziowie, nie mogli narzekać na nudę, bo w 1. kolejce sporo się działo. Na przykład Samborowo wystawiło zawodnika „na lewo” i, mimo że wygrało na boisku 5:4 z Velem Dąbrówno, za próbę gry nie fair zostało ukarane walkowerem. Zaczerwieniło się w meczu R-GOL.com – Terc-Bud Grabinek, w którym arbiter pokazał dwie czerwone kartki po jednej dla zawodników z obu ekip.

W piątek (8 kwietnia) rozpoczyna się 2. kolejka spotkań ostródzkiej Extraligi.pl. O godz. 18 na orliku przy Ćwiklińskiej zmierzą się Terra Geodezja ze Strażą Pożarną, a godzinę później Grajlandia.com zagra z Hurtownią Elektryk Zbych.

Niedziela (10 kwietnia): godz. 16 Samborowo – Victoria Dylewo (ul. 21 Sycznia), godz. 17 Gmina Ostróda – Vel Dąbrówno (21 Stycznia).

Poniedziałek (11 kwietnia): godz. 18.30 M jak Meble – Terc-Bud Grabinek (Ćwiklińska), godz. 18.30 R-GOL.com - KS Constract (21 Stycznia), godz. 19.30 No Name – Ostróda Yacht (Ćwiklińska).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages