Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Hokejowe wyniki w ostatnich meczach 1. kolejki extraligi.pl

2016-04-05 07:36:39 (ost. akt: 2016-04-05 08:04:21)
Najwięcej emocji było w meczu R-GOL.com z Terc-Bud Grabinek

Najwięcej emocji było w meczu R-GOL.com z Terc-Bud Grabinek

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W inauguracyjnej kolejce extraligi.pl w Ostródzie było wszystko: grad goli, walkower, oraz żółte i czerwone kartki. W poniedziałek wieczorem rozegrane zostały ostatnie spotkania tej serii spotkań. Na orlikach było jak w hokeju, bo w trzech meczach padło 30 goli.

Najwięcej pracy miał arbiter na orliku przy ul. 21 Stycznia. Tam rozegrane zostało tylko jedno spotkanie między R-GOL.com a Terc-Bud Grabinek, w którym większość składu stanowią piłkarze A-klasowego Jastrzębia Ględy. W tym spotkaniu było wszystko – gole po efektownych akcjach, bramki samobójcze, czerwona kartka po dwóch żółtych (Piotr Jedamski – Terc-Bud) i bezpośrednia czerwona po niesportowym zachowaniu (Maciej Pruchniewski – R-GOL.com). Piłkarską wymianę ciosów lepiej zniósł Terc-Bud, który wygrał 7:5.

Pozostałe mecze miały już jednostronny przebieg. Cztery gole Adriana Sadowskiego i trzy trafienia Michała Solisa spowodowały, że Gmina Ostróda wygrała 7:1 z Terra Geodezja. A w ostatnim meczu „landrynkowi” z Grajlandii.pl 8:2 rozbili KS Constract, hat-tricka dla zwycięzców ustrzelił Michał Maj.

Kolejne emocje w ostródzkiej edycji extraligi.pl już w piątek (8 kwietnia) od godz. 18 na orliku przy ul. Ćwiklińskiej, zapraszamy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages