Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Zawodnicy Gladiusa zdobyli dziesięć medali w Solnym Mieście

2016-03-21 10:11:12 (ost. akt: 2016-03-21 10:18:08)
W Wieliczce zawodnicy ostródzkiego Gladiusa 10 razy stawali na podium

W Wieliczce zawodnicy ostródzkiego Gladiusa 10 razy stawali na podium

Autor zdjęcia: Studio Transvimed

Medalowy występ zaliczyli zawodnicy Gladiusa Ostróda podczas 23. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w taekwon-do. Podopieczni Marcina Dzilińskiego na turnieju w Wieliczce aż 10 razy stawali na podium.

Na 23. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w taekwon-do Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do do Wieliczki przyjechało 487 zawodników z 23 ekip z Polski, Czech, Armenii, Austrii i Ukrainy. Uczestnicy zawodów rywalizowali w konkurencjach walk light contact, semi contact, technik specjalnych i technik szybkościowych.

Trener Marcin Dziliński w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Solne Miasto do walki o mistrzostwo wystawił dziewięcioro swoich podopiecznych, którzy wywalczyli aż 10 medali. Najlepiej z ekipy Gladiusa zaprezentowała się Oliwia Szwankowska, zdobywając trzy medale – złoto w walkach semi-contact, srebro w technikach specjalnych oraz brąz w technikach szybkościowych.

Ponadto na podium stanęli: Kacper Sobieski (srebro) , Tobiasz Ociepski (brąz), Marcin Dolecki (złoto i brąz), Jakub Dziliński (srebro), Krzesimir Kasza (brąz).

W Wieliczce przeprowadzono też turniej weteranów, a w nim w konkurencji walk semi contact 1. miejsce zajął Marcin Dziliński.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages