Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Do piątku trwają zapisy do rozgrywek Extraliga.pl Ostróda

2016-03-10 09:39:45 (ost. akt: 2016-03-10 09:53:46)
W Ostródzie rozgrywki Extraligi.pl ruszają na początku kwietnia

W Ostródzie rozgrywki Extraligi.pl ruszają na początku kwietnia

Autor zdjęcia: Archiwum Extraliga.pl

Profesjonalne rozgrywki amatorów, czyli piłkarska Extraliga.pl, od kwietnia ruszają w Ostródzie. Do piątku (11marca) trwają zapisy do ostródzkiej edycji. Mistrzowie Ostródy zagrają w finale mistrzostw Polski, gdzie do wygrania będzie 15 tysięcy złotych.

Trzeba zebrać maksimum 18 zawodników, wśród których będzie najwyżej trzech graczy zrzeszonych w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Nożnej od poziomu V do III ligi, znaleźć sponsora i zapisać się do rozgrywek Extraliga.pl Ostróda. Na razie niewielu piłkarzy ma do tego okazję, ponieważ ta profesjonalna liga drużyn amatorskich rozgrywana jest w 12 miastach w Polsce.

- Liga w Ostródzie startuje z początkiem kwietnia, mecze będą rozgrywane na dwóch orlikach – mówi Radosław Teliszewski, organizator rozgrywek Extraligi.pl Ostróda. - Wszystko wskazuje na to, że w naszych rozgrywkach weźmie udział dziesięć lub dwanaście zespołów.

Na zakończenie rozgrywek przewidziane są liczne nagrody: dla najlepszych drużyn, strzelców, asystentów, obrońców, bramkarzy, szóstki sezonu, a także dla zwycięzcy. Mistrzowie Ostródy uzyskają przepustkę do turnieju finałowego i walkę o tytuł mistrza Polski futbolu sześcioosobowego i nagrodę główną 15 tysięcy złotych. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału. Extraliga.pl Ostróda rozgrywana będzie na dwóch orlikach przy ul. 21 Stycznia i Ćwiklińskiej. Extraliga.pl Ostróda rozegrana zostanie systemem ligowym każdy z każdym, ale bez rewanżów.

Zapisy do udziału w Extralidze.pl Ostróda trwają do 11 marca. Zapisy i wszelkie informacje pod nr tel: 504 453 197. Patronat nad rozgrywkami objęła „Gazeta Ostródzka”.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages