Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Nazwa zobowiązuje, Winners siatkarskim mistrzem Ostródy

2016-03-09 12:59:10 (ost. akt: 2016-03-09 09:38:40)
Winners zdobył amatorskie mistrzostwo Ostródy

Winners zdobył amatorskie mistrzostwo Ostródy

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Zespoły występujące pod szyldem Winners zgarniają wszystko w ostródzkich rozgrywkach amatorskich. Kilka tygodni temu triumfowali piłkarze. W ich ślady w hali Ostródzkiego Centrum Sportu poszła drużyna siatkarzy, która wygrała ostródzką I ligę.

Przez cały sezon zmagań na parkiecie hali OCSiR dominowały dwa zespoły, wspomniany wcześniej Winners i SMS I Ostróda. I praktycznie bezpośrednie konfrontacje obu zespołów zdecydowały o tym, który wywalczył mistrzostwo Ostródy.
Sprawa tytułu mistrzowskiego rozstrzygnęła się dopiero w ostatniej kolejce sezonu 2015/2016. Los na koniec rozgrywek skojarzył ze sobą lidera i wicelidera. Zajmujący 2. miejsce SMS I myśląc o mistrzostwie nie mógł sobie pozwolić na stratę seta. Grający w pięciu siatkarze Winnersa już w pierwszym secie pokrzyżowali im plany, bo wygrali i już byli mistrzami Ostródy. Spotkanie rozstrzygnęło się na dystansie pięciu setów, a ze zwycięstwa cieszył się Winners.

SMS I zajął 2. miejsce, a na 3. pozycji uplasowali się siatkarze Buder GA.

Tradycyjnie wybrani zostali najlepsi zawodnicy drużyn biorących udział w rozgrywkach I ligi, zostali nimi: Przemysław Żydaczek (Straż Pożarna), Michał Michalak (SMS I Ostróda), Mateusz Tadejewski (SMS II Ostróda), Arkadiusz Stano (Paragraf 22), Mateusz Szymański (Winners), Marcin Wiktorowicz (Buder GA), Michał Sawczuk (Libra Brzydowo).
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages