środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Powiat ostródzki na targach turystycznych Holiday World w Pradze

2016-02-28 21:24:55 (ost. akt: 2016-02-28 21:48:07)
Ostródzka "żeglugowa" ekipa na targach w Pradze

Ostródzka "żeglugowa" ekipa na targach w Pradze

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Ostródzie

Po raz czwarty powiat ostródzki uczestniczył w targach turystycznych Holiday World w Pradze. Zaprezentował się na wspólnym stoisku przygotowanym przez partnerski region Usteckiego Kraju. Obsługę informacyjną stoiska wspierały siły marketingowe Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej.

Od niespełna dwóch lat trwa partnerstwo samorządowe powiatu ostródzkiego z Usteckim Krajem w Czechach, ale układa się znakomicie. W związku z organizowanymi wspólnie ekspozycjami i prezentacjami targowymi, wydział promocji naszego powiatu przygotował pierwszą publikację promocyjną w języku czeskim pod nazwą „Turystyczne cuda Powiatu Ostródzkiego”.

Informator ten wraz z innymi czeskojęzycznymi publikacjami o atrakcjach regionu Warmii i Mazur cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem targowej publiczności w Pradze, przyciąganej do stoiska pokazami makiety pochylni Oleśnica, która była kluczowym narzędziem promocyjnym powiatu.

Dodatkową dystrybucję naszego czeskojęzycznego folderu zajął się jego wydawca – czeski magazyn turystyczny „Travel Profi”, który rozdawał go na praskich targach, jako wkładkę swego periodyku. Podobną dystrybucję „Turystycznych cudów Powiatu Ostródzkiego” „Travel Profi” zorganizuje jeszcze na targach turystycznych w Hradec Kralove, w Ostravie i Olomuńcu.

Umowę o współpracy z Województwem Usteckim z Czech nasz powiat podpisał w maju 2014 roku. Województwo Usteckie leżące w Sudetach i zajmuje spory obszar pięknych terenów górzystych. Efektem zawartej umowy mają być działania nastawione na zwiększenie ruchu turystycznego między naszymi regionami i krajami, a także wspólne działania w dziedzinie promocji turystycznej.
źródło:
H. Kropidłowski/Wydział promocji
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. emeryt #1942458 | 46.186.*.* 29 lut 2016 03:54

    Faktycznie, przy stoisku tłok, ścisk aż żal tych ludzi. Jak wszyscy będą chcieli pływać, niezbędne będzie podwojenie lub potrojenie posiadanej floty. Na początek trzeba będzie uruchomić "Czaplę".Gdzie ona się podziała?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages