Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Makieta pochylni Oleśnica stanęła w Usti nad Łabą

2016-02-23 15:02:21 (ost. akt: 2016-02-23 15:09:37)

Autor zdjęcia: Grzegorz Turski

Makieta pochylni Oleśnica była prezentowana w holu głównym Krajskiego Urzędu Usti nad Łabą. Ponad dwutygodniowa obecność makiety od 1 do 17 lutego była efektem realizacji postanowień umowy partnerskiej między Powiatem Ostródzkim i Usteckim Krajem.

Ekspozycja makiety wzbogacona była o czeskojęzyczny roll-up, który informował zainteresowanych o naszej największej atrakcji turystycznej, jaką jest niewątpliwie kanał łączący Ostródę i Elbląg.

Na zakończenie pobytu makiety w Usti pracownicy Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Ostródzie przygotowali specjalną prezentację dla zainteresowanych mieszkańców oraz zorganizowanych grup szkolnych z Usti i Varnsdorfu.

Polegała ona na zaprezentowaniu sposobu, w jaki statki pokonują różnice poziomów wody na specjalnie przygotowanych wózkach poruszających się po szynach. Wszystko to można było obejrzeć 16 lutego w holu urzędu. Każdy z uczestników prezentacji otrzymał czeskojęzyczny folder powiatu ostródzkiego przygotowany przez pracowników wydziału promocji w lutym br na potrzeby działań promocyjnych w Czechach.

Według informacji otrzymanych z Urzędu Usteckiego Kraju, ekspozycję makiety zobaczyło ponad tysiąc osób, a tylko 16 lutego w prezentacjach wzięło udział prawie dwieście osób.
źródło: Starostwo Powiatowe w Ostródzie

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. QAZ #1938821 | 83.19.*.* 24 lut 2016 08:38

    Pochylnia Oleśnica leży przecież w powiecie elbląskim!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages