Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Wystartuj w Extralidze.pl Ostróda, rozgrywki ruszają w kwietniu

2016-02-22 09:39:54 (ost. akt: 2016-02-22 10:06:14)
Zapisy do Extraligi.pl Ostróda trwają do 11 marca

Zapisy do Extraligi.pl Ostróda trwają do 11 marca

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Orliki na ul. 21 Stycznia i Ćwiklińskiej będą od kwietnia arenami zmagań zespołów, które wystartują w profesjonalnych rozgrywkach szóstek piłkarskich amatorów Extraliga.pl Ostróda. Do 11 marca trwają zapisy do pierwszej edycji tych zmagań w Ostródzie.

Liga w Ostródzie startuje z początkiem kwietnia, mecze będą rozgrywane na orlikach.
- Drużyna może zgłosić 18 zawodników w tym trzech graczy zrzeszonych w rozgrywkach PZPN od poziomu V do III ligi – mówi Radosław Teliszewski, organizator rozgrywek Extraligi.pl Ostróda. - Na zakończenie rozgrywek przewidziane są liczne nagrody: dla najlepszych drużyn, strzelców, asystentów, obrońców, bramkarzy, szóstki sezonu, a także dla zwycięzcy. Mistrzowie Ostródy uzyskają przepustkę do turnieju finałowego i walkę o tytuł mistrza Polski futbolu sześcioosobowego i nagrodę główną 15 tysięcy złotych. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

Extraliga.pl Ostróda rozegrana zostanie systemem ligowym każdy z każdym, ale bez rewanżów. Nie tylko mistrzowie ostródzkiej edycji zakwalifikują się do udziału w mistrzostwach Polski, które w lipcu odbędą się w Bydgoszczy. Spośród amatorów występujących we wszystkich zespołach utworzona zostanie reprezentacja Ostródy, która również w Bydgoszczy zagra w mistrzostwach miast.

Zapisy do udziału w Extralidze.pl Ostróda trwają do 11 marca. Zapisy prowadzi Radosław Teliszewski, wszelkie informacje pod nr tel: 504 453 197. Patronat nad rozgrywkami objęła „Gazeta Ostródzka”.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages