Elbląska Concordia wygrała ostatni turniej Don Bosco Cup

2016-01-18 13:20:17(ost. akt: 2016-01-18 14:48:10)
W turnieju Don Bosco Cup rocznika 2007 wystąpiło 10 drużyn

Piłkarze urodzeni w 2007 roku i młodsi zakończyli cykl zimowych turniejów halowych rozgrywanych pod szyldem Don Bosco Cup. W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji najlepiej spisali się młodzi zawodnicy Concordii Elbląg.
Cykl zimowych turniejów Don Bosco Cup rozpoczął się triumfem nomen omen drużyny Don Bosco Ostróda prowadzonej przez Grzegorza Sobotkę. Ale później ostródzianie postawili na gościnność, bowiem w kolejnych dwóch turniejach piłkarze Don Bosco nie uplasowali się na czołowych miejscach.

Ostatnią okazję na wykazanie się gościnnością piłkarze ostródzkiego Don Bosco mieli podczas turnieju, w którym wzięli udział zawodnicy urodzeni w 2007 roku i młodsi. I tak też się stało, ponieważ ostródzki narybek piłkarski zamknął turniejową klasyfikację. Pierwszy team Don Bosco zawody skończył na 10. miejscu zaś druga ostródzka ekipa rywalizację na parkiecie hali OCSiR zakończyła na 8. pozycji.

Podczas zmagań w trzecim turnieju z cyklu Don Bosco Cup najlepiej poradzili sobie piłkarze Concordii Elbląg, którzy zajęli 1. miejsce. W finale młodzi elblążanie okazali się lepsi od drużyny Ex Siedlce Gdańsk. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Neo System Gol Brodnica.

Królem strzelców turnieju Don Bosco Cup został Dominik Dobrowolski (Neo System Gol Brodnica), a najlepszym bramkarzem uznano Szymona Grzybowskiego (Ex Siedlce Gdańsk).

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: