Już tylko Winners pozostał z kompletem punktów

2015-12-15 12:35:04(ost. akt: 2015-12-15 12:40:55)
Piłkarze Ostróda Yacht stracili 2 punkty w meczu z M jak Meble

Autor zdjęcia: Archiwum

Po czterech kolejkach spotkań halowej R-GOL Ligi już tylko drużyna Winners ma komplet punktów na koncie. Obrońcy tytułu mistrzowskiego uzyskali kolejną dwucyfrówkę, w 4. kolejce rozgromili 11:5 ekipę N-Invest.
Halowi mistrzowie Ostródy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W 4. kolejce zmierzyli się z drużyną N-Invest. Do przerwy rywale Winners’a starali się im dotrzymać kroku, jednak obrońcy tytułu mistrzowskiego byli lepsi i po 12 minutach rywalizacji prowadzili 4:2. Zdecydowanie lepiej poradzili sobie po zmianie stron i ostatecznie wygrali spotkanie różnicą aż sześciu goli.

W 4. kolejce spotkań w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji mieliśmy pierwszy walkower. Bez gry trzy punkty zainkasowali olsztynianie z Apotex, którzy 5:0 wygrali z ekipą Glazur Serwis, bo jej piłkarze nie pojawili się na meczu.

Pierwsze punkty w halowej R-GOL Lidze stracili piłkarze Ostróda Yacht, którzy podzielili się punktami z M jak Meble.

Wyniki 4. kolejki. Ostróda Yacht – M jak Meble 2:2 (gole: Krystian Gorczyc, Arkadiusz Teliszewski – Wojciech Domeracki, Radosław Czapliński), Morliny – Krysio 5:11 (Kamil Kowalski 3, Bartłomiej Kiljański 2 – Rafał Śledź 4, Dawid Sokołowski 3, Krystian Lipiński 2, Łukasz Kalwiński, Szymon Longosz), N-Invest – Winners 5:11 (Rafał Malinowski, Kamil Rochowicz, Sławomir Tarasewicz, Dominik Domański, Mateusz Skorupski – Roman Śnieżawski 3, Tomasz Śnieżawski 3, Karol Narojczyk 3, Paweł Śnieżawski, Michał Maj), Apotex – Glazur Serwis 5:0 (walkower).