Pingpongiści Morlin Ostróda przegrali z 3S Polonią Bytom

2015-10-06 21:37:05(ost. akt: 2015-10-06 22:09:38)
Jedyną grę w zespole gospodarzy wygrał Michaił Paikow

W 3. kolejce spotkań Wschodzący Białystok Superligi tenisiści stołowi Morlin Ostróda ponieśli drugą ligową porażkę. W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji gospodarze przegrali (1:3) z 3S Polonią Bytom.
Ostródzkim pingpongistom nie udało się zdobyć nawet jednego punktu w konfrontacji bytomianami. A zaczęło się całkiem obiecująco, ponieważ w pierwszej grze Michaił Paikow wygrał z Włochem Niagolem Stojanowem. Jak się później okazało było to pierwsze i ostatnie zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.
W drugiej grze wieczoru ostródzianin Adrian Więcek przegrał w trzech setach z liderem gości Tomasem Konecnym. Nadzieją na chociaż jeden punkt miał być występ Robina Devosa, który zmierzył się z Pawłem Chmielem. Niestety po pięciu setach tego pojedynku 3S Polonia prowadziła w meczu 2:1. Spotkanie 3. kolejki WBS zakończyła gra Paikowa z Konecnym, którą po trzech setach wygrał Czech, zapewniając gościom zwycięstwo za trzy punkty.

Morliny Ostróda - 3S Polonia Bytom 1:3
Michaił Paikow - Niagol Stojanow 3:2 (-4, 4, 9, -15, 3), Adrian Więcek - Tomas Konecny 0:3 (-7, -6, -10), Robin Devos - Paweł Chmiel 2:3 (11, -12, -7, 4, -6), Paikow - Konecny 0:3 (-6, -3, -9)