Załoga Rally Team Ostróda trzecia w szutrowym sprincie

2015-09-08 10:24:18(ost. akt: 2015-09-08 10:28:07)
Załoga Rally Team Ostróda na trasie szutrowego sprintu

Autor zdjęcia: Archiwum RTO

We Frączkach pod Olsztynem rozegrany został szutrowy Rally Sprint, 4. runda Pucharu Automobilklubu Warmińskiego. Bardzo dobrze na podolsztyńskich szutrach spisała się załoga Rally Team Ostróda, która w klasyfikacji generalnej zajęła 3. miejsce.
Na bezdrożach wokół podolsztyńskich Frączek ścigała się załoga Michał Dąbrowski/Krzysztof Staszkun. Po wcześniejszym starcie w 19. Rajdzie Brodnickim peugeot ostródzkiej załogi otrzymał nowe ustawienia, m.in. zmienione zostało zawieszenie. Tym razem Dąbrowski i Staszkun jechali bez większych przygód i systematycznie osiągali coraz lepsze wyniki. Ostródzianie zajęli 1. miejsce w klasie K3, a w klasyfikacji generalnej uplasowali się na 3. pozycji. Załodze Rally Team Ostróda do 2. miejsc zabrakło pół sekundy. - Zmiany ustawienia auta zaowocowały dobrym wynikiem - komentuje Michał Dąbrowski, kierowca w załodze RTO.

- Na nasz dobry wynik wpłynęła też odważna jazda Michała, cieszymy się i mam nadzieję ,że podtrzymamy dobrą passę - dodaje Krzysztof Staszkun, pilot ostródzkiej załogi.